Wzmacniacz Laney VH100R

VN:F [1.9.14_1148]
Brzmienie
Jakość wykonania
Wygląd
Komfort grania
Cena do jakości
Rating: 7.8/10 (5 votes cast)
Laney VH100R, 7.8 out of 10 based on 5 ratings

Zapisz się do newslettera

* indicates required Email * Imię Nazwisko
Laney VH100R
Miniaturka gitary, wzmacniacza gitarowego lub efektu to obrazek PNG z przezroczystym tłem, maksymalne rozmiary 150px x 70px
Skopiuj kod BBcode i wklej do stopki forum:
Skopiuj kod HTML i wklej na stronę:

Wzmacniacz Laney VH100R opinie

  1. Gram na tej głowie od 4 lat. To coś dla mnie ponieważ nie lubię brzmienia Marshalla a Mesa to zbytnia żyleta. Jak trzeba jest słodki, jak trzeba jest brutalny… Technicznie również bez zastrzeżeń. Poza zmianą lamp żadnych problemów. Podłączony do Paczki Mesa 2×12 jest moim skromnym zdaniem – idealny. Niedoceniany wzmak, ale dzięki temu cena nie poszybowała w kosmos.

    VA:F [1.9.14_1148]
    Rating: +1 (from 1 vote)
  2. Posiadam tego potworka i muszę powiedzieć, że to dobry wzmacniacz. Jest dość głośny, ale ciszej też da się pograć, największą zaletą tej maszynki jest jej uniwersalność brzmieniowa, od bluesa po metal i na każdym polu daje radę. Twórcy naprawdę pomyśleli o wszystkim, amp ma 3 pętle efektów, w tym szeregową i równoległą, i przycisk zmiany biasu dla lampek el34/6l6 więc można naprawdę eksperymentować. Troszkę skomplikowany w obsłudze, ale jak się wszystko załapie to jest super, 4 kanały też robią swoje. Nie planuję zmiany, bo wzmak naprawdę robi mi dobrze ;) Profesjonalny sprzęt za niewygórowaną cenę.

    VA:F [1.9.14_1148]
    Rating: +3 (from 3 votes)

Jaka jest Twoja opinia o Laney VH100R?

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.Zapisz się do newslettera

* indicates required Email * Imię Nazwisko