Wzmacniacz Blackstar HT-40 Club

Zdecydowanie jedna z najciekawszych propozycji lampowych w tej cenie. Brzmienie, jakość wykonania i co najważniejsze wszechstronność, to cechy, które dla mnie jako dla zawodowego gitarzysty są najważniejsze. Zdecydowanie polecam tym, którzy nie muszą wydawać nie wiadomo jakich pieniędzy, a oczekują solidności w brzmieniu i wykonaniu. Dla mnie rewelacja!

No votes yet.
Please wait...

Zapisz się do newslettera

* indicates required Email * Imię Nazwisko
Blackstar HT-40 Club
Miniaturka gitary, wzmacniacza gitarowego lub efektu to obrazek PNG z przezroczystym tłem, maksymalne rozmiary 150px x 70px
Skopiuj kod BBcode i wklej do stopki forum:
Skopiuj kod HTML i wklej na stronę:

Wzmacniacz Blackstar HT-40 Club opinie

 1. Miałem kilka wzmacniaczy lampowych i wśród nich znalazł się na chwilkę Blackstar HT40 Club. Jako że gram na gitarze i poszukuje własnego lampowego niewielkiego wzmacniacza i przede wszystkim brzmienia, które mi będzie odpowiadało zdecydowałem się na zakup kilku comb lampowych. Dlaczego tak? Ano dlatego, że w Polskich sklepach muzycznych nie da się ograć np. 6 lampowych rożnych wzmacniaczy. Wyszukuję na allegro w dobrej cenie, kupuję i w razie potrzeby odsprzedaję bez straty.
  MOJA OPINIA O TYM PIECU:
  Na barwie czystej był powiedzmy taki sobie, uboga regulacja barw… Tutaj wiele się ukręcić nie da, gra dość ciemno, przycisk voice zmienia nieco sound, ale to nadal nie to.
  Na przesterze brzmi jak podłączony do wzmacniacze cyfrowy efekt udający jakiś wzmacniacz. Płasko i wąsko, regulacja barw poniżej krytyki. Ten wzmacniacz jest dość drogi, jak za tę jakość. Wyrób wschodni.
  Na podłodze koło niego miałem Marshalla z nowej serii DSL40C – taki konkurent. Nieco tańszy…. i 4x lepszy. Barwy w Marshallu bez zarzutu, gra szeroko i głęboko, niepomiernie więcej basów pomimo mniejszej skrzyni…. Po prostu nie było czego porównywać.
  Blackstara kupiłem okazyjnie i sprzedałem go natychmiast. Ludzie, którzy się nim zachwycają, albo nie grali na niczym innym w tym samym czasie, tzn nie mieli szansy porównać np. 2, 3, czy 4 obok siebie stojących wzmacniaczy, albo po prostu im taki wąski i płaski sound odpowiada. Każdy lubi coś innego.
  Moja opinia jest taka, że nie warto wydawać pieniędzy na Blackstara.
  Pozdrawiam :)

  No votes yet.
  Please wait...
  VA:F [1.9.14_1148]
  Rating: +1 (from 1 vote)

Jaka jest Twoja opinia o Blackstar HT-40 Club?Zapisz się do newslettera

* indicates required Email * Imię Nazwisko