Gitara elektryczna Epiphone FUTURA Custom-EX

VN:F [1.9.14_1148]
Brzmienie
Jakość wykonania
Wygląd
Komfort grania
Cena do jakości
Rating: 7.0/10 (37 votes cast)
Epiphone FUTURA Custom-EX , 7.0 out of 10 based on 37 ratings
Rating: 5.00/5. From 1 vote.
Please wait...

Zapisz się do newslettera

* indicates required Email * Imię Nazwisko
Epiphone FUTURA Custom-EX
Miniaturka gitary, wzmacniacza gitarowego lub efektu to obrazek PNG z przezroczystym tłem, maksymalne rozmiary 150px x 70px
Skopiuj kod BBcode i wklej do stopki forum:
Skopiuj kod HTML i wklej na stronę:

Gitara elektryczna Epiphone FUTURA Custom-EX opinie

 1. Kupiłem czternastoletnie wiosło w świetnym stanie,nie zmęczone,lub o bardzo dobrej jakości nie wykazujące oznak zużycia,ładny lakier,progi w bdb stanie. Brzmieniowo to potęga,mahoń body i gryf z aktywnymi EMG robią robotę. Klucze grover świetnie trzymają, choć są trochę malutkie motylki jak na moje grube wielkie paluchy. Ustawiona w drop D na elixirach 10-46 niziutka akcja bez brzęczenia, naprawdę szybki wygodny gryf,na siedząco fajnie się gra wcięcie idealnie leży mi na kolanie.Gra na stojąco już trochę nie jest wygodna przez lecącą główkę w dół, nie wiem czy to mój egzemplarz ,czy inne tez tak mają. Dla porównania miałem kilka Epi SG w tym też prophecy z pikapami Gibsona dirty fingers i ten model nie leciał na główkę jak SG G400.

  No votes yet.
  Please wait...
  VA:F [1.9.14_1148]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 2. Gitara petarda! Raczej do mocniejszych brzmień, rewelacyjnie się odnajduje na przesterowanych kanałach. Czyste brzmienie spod gryfu też może być, ale jej żywioł to ogień spod mostu na emg81. Gryf szybki, fajny profil, nie wiem jaki ma radius, ale super w ręce leży, czy riffy ,czy solóweczki wszystko wchodzi bezbłędnie. Wykończenie na wysokim poziomie, progi, podstrunnica, lakierowanie jest piękne, głęboka krwista czerwień. Klucze trzymają długo mimo szarpania ich na ostro kostką 1,2mm. Dziś już te gitary można kupić w niezłych pieniądzach, a reprezentują wysoki poziom wykonania.

  No votes yet.
  Please wait...
  VA:F [1.9.14_1148]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 3. invalid

  Jak na “chińczyka” to bardzo dobre wiosło, mahoń w połączeniu z EMG urywa tył, ale robi to kosztem selektywności. Wysoka jakość wykonania, naprawdę nie ma się do czego przyczepić. Gryf bardzo wygodny, nadaje się do szybkiego grania. Deska niestety źle leży na nodze, czy to na prawej, czy na lewej, zalecam granie na stojąco :)

  No votes yet.
  Please wait...
  VA:F [1.9.14_1148]
  Rating: +1 (from 1 vote)
 4. Wiosełko stworzone do grania na przesterze :) Na kanale czystym brzmi tak muląco. Jak na takie kształty to bardzo wygodna gitara, a przynajmniej mi się bardzo dobrze układała. Gryf dosyć szybki, bardzo dobry dostęp do wyższych pozycji. Kwestia wyglądu to już indywidualna sprawa każdego gitarzysty ;)Ogólnie pozytywne odczucia sprawia ta gitarka :)

  No votes yet.
  Please wait...
  VA:F [1.9.14_1148]
  Rating: +1 (from 3 votes)

Jaka jest Twoja opinia o Epiphone FUTURA Custom-EX?Zapisz się do newslettera

* indicates required Email * Imię Nazwisko