Wzmacniacz Hayden MOFO 30

VN:F [1.9.14_1148]
Brzmienie
Jakość wykonania
Wygląd
Komfort grania
Cena do jakości
Rating: 8.1/10 (15 votes cast)
Hayden MOFO 30, 8.1 out of 10 based on 15 ratings
No votes yet.
Please wait...

Zapisz się do newslettera

* indicates required Email * Imię Nazwisko
Hayden MOFO 30
Miniaturka gitary, wzmacniacza gitarowego lub efektu to obrazek PNG z przezroczystym tłem, maksymalne rozmiary 150px x 70px
Skopiuj kod BBcode i wklej do stopki forum:
Skopiuj kod HTML i wklej na stronę:

Wzmacniacz Hayden MOFO 30 opinie

 1. Witam!

  Udało mi się dostać używany za 1000zł! Mam do tego kolumienkę Black Heart BH112, w której początkowo przy zakupie (używana za 350zł) myślałem o wymianie głośnika, ale po podpięciu do tego zestawu Fendera Stratocastera 1960 po pierwszej sekundzie wiedziałem, że moje polowanko na sprzęt udało się znakomicie! Obok mojego zestawu stoi Koch Twintone z paczką. Brzmienie mojego zestawu jakością i klasą nie ustępuje ani kroku! Może nie ma dwóch kanałow i takiego klarownego drive’u, ale jak dla mnie to rewelka, zwłaszcza przy budżecie jaki na to poświęciłem (a szukałem po prostu czegoś lekkiego do noszenia)

  Pozdrawiam

  No votes yet.
  Please wait...
  VA:F [1.9.14_1148]
  Rating: +1 (from 1 vote)
 2. Kupiłem niedawno. Jestem bardzo zadowolony. Wzmacniacz bardzo głośny – nawet po włączeniu Stealth daje ognia, że moja rodzina się burzy przy rozkręceniu na 1/4 mocy. Na pełnych 30 W po prostu ryczy jak zwierz. Clean ładny, aczkolwiek nie sterylny. Przester i crunch – jak dla mnie rewelacja – można ustawić sobie fajne chrupanie do grania akordami, jest wtedy selektywnie i drapieżnie, można też po dopaleniu MOFO’em pojechać na metalowo i też jest super. Jest wyraźna różnica w charakterze brzmienia pomiędzy wejściami US/UK – US bardziej podchodzi pod MESA. Wzmacniacz dla rockandrollowców. Jakość/cena – rewelacja.

  No votes yet.
  Please wait...
  VA:F [1.9.14_1148]
  Rating: +1 (from 3 votes)

Jaka jest Twoja opinia o Hayden MOFO 30?Zapisz się do newslettera

* indicates required Email * Imię Nazwisko