Gitara elektryczna Ibanez JEM

VN:F [1.9.14_1148]
Brzmienie
Jakość wykonania
Wygląd
Komfort grania
Cena do jakości
Rating: 7.2/10 (14 votes cast)
Ibanez JEM, 7.2 out of 10 based on 14 ratings
No votes yet.
Please wait...

Zapisz się do newslettera

* indicates required Email * Imię Nazwisko
Ibanez JEM
Miniaturka gitary, wzmacniacza gitarowego lub efektu to obrazek PNG z przezroczystym tłem, maksymalne rozmiary 150px x 70px
Skopiuj kod BBcode i wklej do stopki forum:
Skopiuj kod HTML i wklej na stronę:

Gitara elektryczna Ibanez JEM opinie

 1. Posiadam 2 egzemplaze modelu JEM 7V WH ale i JEM 77BFP. Wszystkie japońskie. Pierwszy bez przeróbek, drugi z wmontowanym sustejnerem jak we FLO u Vaia. Gryf szybki, progi JUMBO, piękna inkrustacja na podstrunnicy. Przystawki to EVOLUTION cały set, są głośne i drapierzne jak przystało na brzmienie rockowe z przełomu lat 80-90-tych. Mostek to LO PRO EDGE i jest bajeczny w wyczuciu przez grajacego. Trzyma strój mimo ekstremalnych nieraz wyczynów. Ostatnie 4 progi sa wyskalpowane co poprawia nieco gre w tych wysokich pozycjach. Dodatkowo za mostkiem umieszczono LIONS CLAW dla lepszego dobijania mostka. MONKEY GRIP jest cikawym dodatkiem i znakiem rozpoznawczy serii JEM. Od 2010 roku wprowadzono ponownie mostki typu EDGE.
  Sama gitara w USA kosztuje około 2,500 $. W naszym kraju cena wacha się od 8,900 zł do nawet 11,000 zł. To sporo drozej ale podatek i cło robi swoje. Na rynku wtórnym ceny wachaja sie w granicach od 5,000 do 7,000 zł w zaleznosci od stanu ogólmego i modelu.
  Jesli ktoś jest pasjonatem modelu lub chce zakupic a boi sie ze może kupić kopię to polecam http://www.jemsite.com

  No votes yet.
  Please wait...
  VA:F [1.9.14_1148]
  Rating: +2 (from 2 votes)

Jaka jest Twoja opinia o Ibanez JEM?Zapisz się do newslettera

* indicates required Email * Imię Nazwisko