Gitara elektryczna IBANEZ SA-360 QM SRB

VN:F [1.9.14_1148]
Brzmienie
Jakość wykonania
Wygląd
Komfort grania
Cena do jakości
Rating: 8.0/10 (2 votes cast)

Gitara elektryczna Ibanez SA-360 QM to model, w którym zawarto wszystkie najważniejsze i najlepsze pierwotne pomysły Ibaneza: wyścigowy wizardowski gryf (co prawda minimalnie grubszy – 20 mm przy siodełku i 23 mm na XII progu, ale i tak wyjątkowo wygodny, o radiusie 15,7 cala), płaski tył, układ przetworników SSH i pasywną elektronikę.

Brzmienie Ibaneza SA-360 QM jest stworzone do higainowych przesterów, ale dzięki bezszumowym singlom cleany też odzywają się czysto i pełnie. Pamiętajmy tylko, że mamy tutaj do czynienia z vibrato a nie tremolo i wszystko będzie dobrze!

Na osprzęt Ibaneza SA-360 QM składa się mostek SAT PRO II typu tremolo, cały chromowany i zestawiony z siodełkiem z tworzywa sztucznego, zamknięte chromowane klucze, chromowana oprawka humbuckera, główki potencjometrów oraz wajcha tremola zestawiona z czarnym plastikiem singli oraz pięciopozycyjnym przełącznikiem pracy pickupów.

IBANEZ SA-360 QM SRB, 8.0 out of 10 based on 2 ratings
No votes yet.
Please wait...

Zapisz się do newslettera

* indicates required Email * Imię Nazwisko
IBANEZ SA-360 QM SRB
Miniaturka gitary, wzmacniacza gitarowego lub efektu to obrazek PNG z przezroczystym tłem, maksymalne rozmiary 150px x 70px
Skopiuj kod BBcode i wklej do stopki forum:
Skopiuj kod HTML i wklej na stronę:

Jaka jest Twoja opinia o IBANEZ SA-360 QM SRB?Zapisz się do newslettera

* indicates required Email * Imię Nazwisko