Gitara elektryczna LAG Matt Design AM 100 BLK

VN:F [1.9.14_1148]
Brzmienie
Jakość wykonania
Wygląd
Komfort grania
Cena do jakości
Rating: 6.9/10 (14 votes cast)
LAG Matt Design AM 100 BLK, 6.9 out of 10 based on 14 ratings
No votes yet.
Please wait...

Zapisz się do newslettera

* indicates required Email * Imię Nazwisko
LAG Matt Design AM 100 BLK
Miniaturka gitary, wzmacniacza gitarowego lub efektu to obrazek PNG z przezroczystym tłem, maksymalne rozmiary 150px x 70px
Skopiuj kod BBcode i wklej do stopki forum:
Skopiuj kod HTML i wklej na stronę:

Gitara elektryczna LAG Matt Design AM 100 BLK opinie

 1. cyryl19955

  Jest to rewelacyjne wiosełko. Wygodne, i co najważniejsze – dokładnie wykonane. Brzmienie LAG Matt Design na stockowych przystawkach nie powala, ale daje radę. W sam raz dla początkujących.

  No votes yet.
  Please wait...
  VA:F [1.9.14_1148]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 2. Drausiek

  Jak dla mnie gitara bomba za tę ceną. Dodam że są to gitary ręcznie robione a nie masowo na taśmie. Wykonanie 10/10 brzmienie , hym jak wstawiłem przystawki aktywne emg to kładzie mojego Ibaneza sz520 na ducanach. NA tych przystawkach laga też nie jest źle. Zaletą jest to że po kupnie gitary nie trzeba latać po lutnikach bo gitary są już wyregulowane( chyba że ktoś chce podwyższyć akcje strun )
  Powiem krótko za 700zł nie ma lepszej gitary !!1 czasem zainwestować w jakiś lepszy humbrucer i mamy gitarę na lata.
  MOja ocena 9.5/10

  No votes yet.
  Please wait...
  VA:F [1.9.14_1148]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 3. Na początek może sam wygląd. Lakier jakim pokryta jest gitara, jest matowy. Na początku wydawało mi się że to lepiej bo gitara nie bedzie sie rysować i nie bedzię widać odcisków palców. Myliłem się. Gitara rysuje sie bardzo szybko, leciutkie przejechanie czymś ostrzejszym i od razu pozostaje ślad. Gryf bardzo przyjemny i wygodny. Struny zawieszone na nim są nisko dzięki czemu możemy naprawdę płynnie i szybko grać nasze ulubione solówki. Co do mostku Floyd Rose’a – nie spodziewajmy sie cudów w gitarze za 1000 zł, sama wajcha jest wkładana a nie wkręcana a to przeszkadza bo dla mnie wajcha powinna zostać tam gdzie ją zostawimy. Cudów na tym mostku nie pokażemy jednak na początek to wystarczy. Strojenie gitary i jej regulacja – z tym nie ma problemu, gitare można nastroić bardzo szybko i co najważniejsze trzyma strój nawet po długiej zabawie wajchą. Ustawianie menzury jest czasochłonne gdyż ciągle trzeba luzować struny, kręcić odpowiednią śrubke, zakładać strune i tak w koło. Klucze chodzą bardzo płynnie i nie luzują sie co jest plusem. Przetworniki LAG Power-Magnet oferują nam bardzo elastyczne brzmienia. Na cleanie możemy pograć ciepło i akustycznie, na przesterze możemy wycisnąć z gitary naprawde istne pieklo podkręcając GAIN na wzmacniaczu. Wszystko to nam oferuje układ HSH w naszej gitarze. Na koniec troche specyfikacji : – konstrukcja typu Bolt-On, gryf klonowy – palisandrowe wzmocnienie łączenia korpusu z gryfem patent firmy LAG – podstrunnica z czarnego palisandru – 24 progi – najwyzszej jakości klucze LAG – korpus z litej lipy – przetworniki LAG Power-Magnet – mostek typu Floyd Rose – 1 x Volume i 1 x Tone – ergonomiczny, pięciopozycyjny przełącznik, konstrukcja LAG – osprzęt chromowany, matowy – wykończenie: mat Jesli mialbym oceniać gitare w skali 1/10. Oceniam na mocne 7.5.

  No votes yet.
  Please wait...
  VA:F [1.9.14_1148]
  Rating: +1 (from 1 vote)

Jaka jest Twoja opinia o LAG Matt Design AM 100 BLK?Zapisz się do newslettera

* indicates required Email * Imię Nazwisko