Gitara akustyczna LAG T100 DCE BLK

VN:F [1.9.14_1148]
Brzmienie
Jakość wykonania
Wygląd
Komfort grania
Cena do jakości
Rating: 8.0/10 (23 votes cast)
LAG T100 DCE BLK, 8.0 out of 10 based on 23 ratings
No votes yet.
Please wait...

Zapisz się do newslettera

* indicates required Email * Imię Nazwisko
LAG T100 DCE BLK
Miniaturka gitary, wzmacniacza gitarowego lub efektu to obrazek PNG z przezroczystym tłem, maksymalne rozmiary 150px x 70px
Skopiuj kod BBcode i wklej do stopki forum:
Skopiuj kod HTML i wklej na stronę:

Gitara akustyczna LAG T100 DCE BLK opinie

 1. Rewelacyjna gitara w swojej klasie cenowej. Słodkie, ciepłe i długo wybrzmiewające wysokie i średnie tony. Miękki i głęboki bas. Basu jest zaskakująco dużo. Wykonanie piękne aczkolwiek na czarnym znać paluchy ;-)

  No votes yet.
  Please wait...
  VA:F [1.9.14_1148]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 2. 1. Bardzo fajne brzmienie akustyczne. Szczegółowe, ale z nutą ciepła.
  2. Brzmienie elektroakustyczne w tej cenie nie do pokonania. Nie gorzej brzmiące gitary wyposażone w elektronikę typu Fishmann, Bband itp. po podpięciu do wzmacniacza wysiadają. LAG w ogóle nie szumi. Presety działają bardzo dobrze i jest to zdecydowanie lepsze rozwiązanie od typowego korektora. Oczywiście jest możliwość osobnego podbicia basów i sopranów ( tylko preamp Studio Lag Plus ale ja taki właśnie mam :) Pozostają jeszcze na polu walki Epiphony, ale estetyka EJ200 nie rzuca na kolana ;-)
  3. Wykonanie. Z założenia każda gitara była dla mnie ładniejsza od czarnej … do czasu. Przepiękne połączenie czerni drewna. Binding i gryf są w naturalnym kolorze ciemnego drewna. Główka … nie ma ładniejszej :) I dobrane doskonale czarne, matowe klucze. Ktoś pomyślał nad zrobieniem instrumentu niepowtarzalnego.

  No votes yet.
  Please wait...
  VA:F [1.9.14_1148]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 3. Kupiłem w zeszły weekend – wygląd, brzmienie powalają. Po dokładnym ograniu w domu okazało się, że progi są nierówno nabite (gitara na starcie wymagała szlifu całości progów przez lutnika). Także do sklepu radze jechać z kartą bankowa albo linijką i mierzyć progi.

  No votes yet.
  Please wait...
  VA:F [1.9.14_1148]
  Rating: 0 (from 0 votes)

Jaka jest Twoja opinia o LAG T100 DCE BLK?Zapisz się do newslettera

* indicates required Email * Imię Nazwisko