Wzmacniacz LDM VGA 160

VN:F [1.9.14_1148]
Brzmienie
Jakość wykonania
Wygląd
Komfort grania
Cena do jakości
Rating: 7.1/10 (10 votes cast)
LDM VGA 160, 7.1 out of 10 based on 10 ratings
No votes yet.
Please wait...

Zapisz się do newslettera

* indicates required Email * Imię Nazwisko
LDM VGA 160
Miniaturka gitary, wzmacniacza gitarowego lub efektu to obrazek PNG z przezroczystym tłem, maksymalne rozmiary 150px x 70px
Skopiuj kod BBcode i wklej do stopki forum:
Skopiuj kod HTML i wklej na stronę:

Wzmacniacz LDM VGA 160 opinie

 1. To jest solidny duży, dość tradycyjny wzmacniacz, porządnie zbudowany, w oparciu o dobrej jakości komponenty. Brzmieniowo spokojnie może konkurować z podobnej wielkości sprzętami uznanych marek. Brzmienie doskonałe, tradycyjne, ma spory zapas mocy i gra naprawdę głośno. Ciekawa rzecz – symulacja głośnika do odsłuchu na słuchawkach – przydatna zwłaszcza przy dłuższym użyciu. Doskonały reverb sprężynowy. Oprócz powyższego jeszcze odłączana bramka szumów przydatna przy dużych przesterach, nagraniach, działa całkiem nieźle. Jest też i pętla efektów, głośnik odłączany na standardowy jack, przez co można sobie łatwo podłączyć inną paczkę głośników, wyjście line out… Jedyne, co zrobiłbym inaczej to dał większą średnicę gałek potencjometrów dla łatwiejszego sterowania i poprawił estetykę logotypu oraz nadruków. Ogólnie rzecz biorąc – znakomity produkt.

  No votes yet.
  Please wait...
  VA:F [1.9.14_1148]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 2. Posiadam takie combo, rewelacyjnie sprawdza się na próbach (metal, rock), jest bardzo głośny, kanał czysty świetny, przester średni ale i tak podpinam kostki pod niego. Polecam :)

  No votes yet.
  Please wait...
  VA:F [1.9.14_1148]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 3. Mam taki sprzęt już dobre 10 lat, przez ten czas nie uległ żadnej awarii. Jest mega głośny, brzmienie na kanale czystym ma dzięki lampie ecc83 ma rewelacyjne (gram metal, rock) podpinam głównie kostki “mt-2” lub multiefekt.
  Przester w piecu średni, ale nie to od niego oczekiwałem.

  Polecam, solidna konstrukcja o porządnym brzmieniu.

  No votes yet.
  Please wait...
  VA:F [1.9.14_1148]
  Rating: 0 (from 0 votes)

Jaka jest Twoja opinia o LDM VGA 160?Zapisz się do newslettera

* indicates required Email * Imię Nazwisko