Gitara elektryczna Mayones Flame Signum Gothic

VN:F [1.9.14_1148]
Brzmienie
Jakość wykonania
Wygląd
Komfort grania
Cena do jakości
Rating: 7.2/10 (33 votes cast)
Mayones Flame Signum Gothic, 7.2 out of 10 based on 33 ratings
Rating: 4.00/5. From 1 vote.
Please wait...

Zapisz się do newslettera

* indicates required Email * Imię Nazwisko
Mayones Flame Signum Gothic
Miniaturka gitary, wzmacniacza gitarowego lub efektu to obrazek PNG z przezroczystym tłem, maksymalne rozmiary 150px x 70px
Skopiuj kod BBcode i wklej do stopki forum:
Skopiuj kod HTML i wklej na stronę:

Gitara elektryczna Mayones Flame Signum Gothic opinie

 1. Powiem tak, gitara bardzo dobra, komfort gry świetny, przetworniki gotoh dają naprawdę bardzo mocne brzmienie, a kostrukcja gitary, utrzymuje ten dźwięk. Polecam tą gitarę jeżeli ktoś ma zamiar grać mocniejsze kawałki. W lżejszych rytmach, trzeba się trochę napracować lecz i tak daję radę. Polecam tą gitarę, bo naprawdę jest świetna.

  No votes yet.
  Please wait...
  VA:F [1.9.14_1148]
  Rating: +1 (from 1 vote)
 2. Na starcie zaznaczam ,że jestem właścicielem egzemplarza poprzedniej serii, rozni się m.in. przetwornikami(ale brzmienie i tak jest podobne jak w najnowszej)

  Kupiłem tę gitarę UŻYWANĄ, jako trzeci właściciel. Gitarka ma bardzo dobry gryf, wygodny ,miły w dotyku-po prostu idealny. Jest on przykręcony do deski na czterech śrubach, które bardzo dobrze go trzymają. Kształt deski to taki trochę rozjechany Gibson SG, sam deska jest ciężka ,prawie tak jak Les Paul, ale można się do tego po chwili przyzwyczaić. Gitarka bardzo wygodna, za cały kształt, wagę i gryf wielki plus. Na dodatek ma bardzo widoczną fakturę słojów drewna, bardzo przyjemnych w dotyku.

  Posiada 2 niekryte humuckery, niestety nie wiadomo mi jakie. Na obydwu bardzo wajnie brzmi ,nie mam zastrzeżeń. Elektronika? Standardowo jeden potencjometr tone i jeden volume plus trójpozycyjny pstryczek do zmiany przetworników. Na czystym gitara brzmi bardzo dobrze, choć wydaje mi się, że niektóre gitary brzmią lepiej. Dopiero na przesterze gitara pokazuje swój pazur. Brzmienie ma bardzo dzikie i nieokrzesane, brzmi świetnie nawet na moim
  15-watowym Marshall MG15. Jest to gitara świtna za równo jako rytmiczna, ale najlepiej rozwala bębenki uszne w riffach i solach, dobrze się spisuje także w bardzo szybkim graniu.

  Co do mostka nie mam ŻADNYCH zastrzeżeń. Wykorzystano tu klasyczny tune-o-matic i spisuje się on znakomicie. Co do kluczy to są to klucze firmy Schaller, one też są perfekcyjne, ta gitara prawie wogłute się nie rozstraja! Nawet po wielu godzinach ostrego na……..walania, gitara dalej trzyma strój!

  Reasumując, jest to gitara prawie perfekcyjna. Prawie, bo jak się na chwilę zostawi gitarę, aby swobodnie zwisała, pasek przy gryfie puszcza i gitara upada, a nie jest to wina paska. Idzie się do tego przyzwyczaić, ale w moim przypadku, tuż po zakupie, pasek puścił i gitara upadła z całym swoim ciężarem na twardą ziemię. Po chwili patrzę- gryf i głowka całe, deska cała tylko przy miejcy przykręcenia gryfu mały odprysk lakieru! Tylko to! To wydarzenie udowodniło mi,jak bardzo solidna jest ta girara! Drugą i właściwie ostatnią wadą tego wiosła jest to ,że ta gitara ma jedynie dość ostre, lub ciężkie brzmienie, przez co nie jest tak wszechstronna jak les paul albo stratocaster, ale jeśli lubujesz się przede wszystkim w heavy metalu lub trash metalu ,no i ewentuanie hard rocku, to ta gitara jest dla ciebie. Ale jśli lubisz jazz, blues,country to możeszsię zawieść. Wykonanie świetne, nie mam żadnych zastrzeżeń. Cena to ok 2000 złotych, jest to dość dużo, ale używane powinny być o wiele tańsze. Ogólnie gitarę polecam i to baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzooooo mocno!

  No votes yet.
  Please wait...
  VA:F [1.9.14_1148]
  Rating: +6 (from 8 votes)

Jaka jest Twoja opinia o Mayones Flame Signum Gothic?Zapisz się do newslettera

* indicates required Email * Imię Nazwisko