Wzmacniacz Peavey Bandit 112

VN:F [1.9.14_1148]
Brzmienie
Jakość wykonania
Wygląd
Komfort grania
Cena do jakości
Rating: 8.3/10 (79 votes cast)
Peavey Bandit 112, 8.3 out of 10 based on 79 ratings
No votes yet.
Please wait...

Zapisz się do newslettera

* indicates required Email * Imię Nazwisko
Peavey Bandit 112
Miniaturka gitary, wzmacniacza gitarowego lub efektu to obrazek PNG z przezroczystym tłem, maksymalne rozmiary 150px x 70px
Skopiuj kod BBcode i wklej do stopki forum:
Skopiuj kod HTML i wklej na stronę:

Wzmacniacz Peavey Bandit 112 opinie

  1. Najlepszy wzmak w przedziale cenowym 400/500 zł. ów peavey jak i peavey studio pro nie mają sobie równych. Świetne brzmienie, selektywność i genialna moc. Wystarczy na próby jak i koncerty. Nie potrzeba mu żadnych „dopałek” mamy trzy przestery. Każdy brzmi bardzo dobrze. POLECAM

    No votes yet.
    Please wait...
    VA:F [1.9.14_1148]
    Rating: 0 (from 0 votes)
  2. Najlepszy wzmak w przedziale cenowym 400/500 zł. ów peavey jak i peavey studio pro nie mają sobie równych. Świetne brzmienie, selektywność i genialna moc. Wystarczy na próby jak i koncerty. Nie potrzeba mu żadnych “dopałek” mamy trzy przestery. Każdy brzmi bardzo dobrze. POLECAM!!!

    No votes yet.
    Please wait...
    VA:F [1.9.14_1148]
    Rating: 0 (from 0 votes)
  3. Wszechmocny

    Piec najlepszy w cenie do 500 zł. bo tyle za używanego dałem. Ma konkretną moc oraz jest selektywny, nie szumi, ma dwa kanały czyste i trzy przesterowane. Zagramy na nim każdy rodzaj muzy lecz to piec głównie do łojenia. Zmiata wszystkie cyfry(mustangi, rolandy etc.) i inne tranzole typu siarowaty ibanez tbx, randall rg75 na katastroficznym Cele 80 czy bzyk Laney Hardcore, LX. POLECAM tego Bandziora jak i Studio Pro.

    No votes yet.
    Please wait...
    VA:F [1.9.14_1148]
    Rating: 0 (from 0 votes)
  4. Nowybanditssie

    Nowa wersja to już nie to samo… słychać siarę. Nie polecam.

    No votes yet.
    Please wait...
    VA:F [1.9.14_1148]
    Rating: 0 (from 0 votes)
  5. Tutaj mamy nowszą wersję stodwunastego bandyty.Osobiście bardzo chciałbym sprawdzić straszą wersję jednak..
    Aby pograć na stodwunastym bandycie wyruszyłem do warszawskiego rnr.Usiadłem,podłączyłem swojego Ibaneza SZR520 i ogień.
    Na pierwszy strzał: czysty.
    Rozpływam się w miodzie.Opcja vintage i classic jest po prostu boska.Różnią się od siebie dźwiękiem i charakterem co czuć i przede wszystkim słyszy się.O wiele classic jest b.dobrym cleanem to vintage jest magią.Bardzo dobrze nadaje się do bluesowego plumkania.Odpowiednio ustawione gałki,dopałka z jakiejś kostki np. tremolo TR-2 Boss’a i już! Wystarczy w zupełności.Opcja warm nie przypadła mi jakoś do gustu.Nie,nie jest kiepska.Po prostu nie spodobała się.
    Drugi strzał: przesterowany
    No! Wreszcie coś co lubię.
    Classic/Modern/Hi-Gain
    Hi-Gain jest trochę za mulasty i buczący ale myślę że po odpowiednim pokręceniu gałami wywali nie jedną szybę i bębenki.Ta opcja nadaje się bardzo dobrze do ciężkiego grania.Ciężkiego przez duże c.
    W mojej głowie uwaliło się że bardzo dobrze by brzmiało w coverach KoRna.
    Modern.. bardzo,baaaardzo ciekawa opcja.Moim zdaniem bardzo uniwersalna.Taki dobry distortion zamknięty w combie.Można ukręcić sporo za pomocą tej opcji..paleta gatunków nie gra roli.A przy tym ma swój pazur,mięsistość i daje ogniem z głośnika.Idealny kanał do gry rytmicznej gitary.
    Vintage..
    Jakbym słuchał metalu z lat 80.Powrót do starych kapel.. coś niebywałego.Osobiście tej opcji używał bym pod jakieś solo ale do grania kawałkó legend metalu też się zda.Motorhead,Black Sabatth,Iron Maiden? Proszę bardzo! Siadaj i graj!

    Podsumowując.
    Naczytałem się opinii.Sprawdziłem na własnej skórze.Mój Ibanez aż się uśmiechał i był mi wdzięczny brzmieniem za dawkę 100 W pod jakimi grał oraz głośnikiem 12″.
    Combo można użyć do grania rocka,hard rocka,metalu ale i mojego ulubionego bluesa.
    Polecam to combo.W nowej wersji a już na pewno w starszej.
    Wart swojej ceny.

    Pozdrawiam

    No votes yet.
    Please wait...
    VA:F [1.9.14_1148]
    Rating: +10 (from 14 votes)

Jaka jest Twoja opinia o Peavey Bandit 112?Zapisz się do newslettera

* indicates required Email * Imię Nazwisko