Wzmacniacz Peavey Valveking 112

VN:F [1.9.14_1148]
Brzmienie
Jakość wykonania
Wygląd
Komfort grania
Cena do jakości
Rating: 7.9/10 (36 votes cast)

Peavey ValveKing 112 – zanim ukazał się na rynku, stanowił wielką zagadkę. W chwili, gdy zagościł w seryjnej sprzedaży na dobre, był chyba jednym z najtańszych „lampiaków” na tej planecie (produkcja w Chinach robi swoje) – dla niektórych to właśnie ta cecha była najbardziej podejrzana. Na szczęście konstrukcja okazała się hitem – producenci wyszli naprzeciw zapotrzebowaniom młodych gitarzystów o mniej zasobnych portfelach.
Ten model może spodobać się fanom cięższego grania, chociaż po dłuższym ogrywaniu pieca można odnieść wrażenie, że bardziej przypadnie do gustu zwolennikom rocka lat 70. i bluesa. Peavey ValveKing oferuje opatentowany system płynnej regulacji klasy pracy lamp nazwany Texture, pozwalający wybierać, a także łączyć obie charakterystyki (symulator brzmienia czystej klasy A oraz A/B). W praktyce daje to spore możliwości, o czym z pewnością przekonał się niejeden właściciel tego urządzenia. Jest też za co pochwalić kanał czysty, a jedyny drobny mankament to moim zdaniem pogłos, ale… od czego są efekty zewnętrzne!

http://topguitar.pl/artykuly/222#page

Peavey Valveking 112, 7.9 out of 10 based on 36 ratings
No votes yet.
Please wait...

Zapisz się do newslettera

* indicates required Email * Imię Nazwisko
Peavey Valveking 112
Miniaturka gitary, wzmacniacza gitarowego lub efektu to obrazek PNG z przezroczystym tłem, maksymalne rozmiary 150px x 70px
Skopiuj kod BBcode i wklej do stopki forum:
Skopiuj kod HTML i wklej na stronę:

Jaka jest Twoja opinia o Peavey Valveking 112?Zapisz się do newslettera

* indicates required Email * Imię Nazwisko