Gitara elektryczna Squier Affinity Stratocaster RW MTR

VN:F [1.9.14_1148]
Brzmienie
Jakość wykonania
Wygląd
Komfort grania
Cena do jakości
Rating: 6.7/10 (23 votes cast)

Squier to firma podlegająca gigantowi w świecie gitar firmie Fender. Seria Affinity to model wyższy od Bulleta ale niższy od standard. Koszt tej gitary to około 800zł. Jest wykonana z olchy(korpus), klonu(gryf) oraz palisandru(podstrunnica). Wyposażona w 3 przetworniki typu Single-Coil, pięciopozycyjny przełącznik, 2 pokrętła Tone oraz 1 Volume i mostek typu tremolo. Gitara sprawia bardzo dobre wrażenie, ciężka i dobrze spasowana. Wybrzmiewa się całkiem dobrze. Brzmienie na cleanie to nawet całkiem fajna szklaneczka(ale to też dużo zależy od pieca) i mi akuratnie się spodobał. Przester to raczej do rockowych klimatów gdzie wyrabia się dość średnio, o metalu możecie zapomnieć.

Podsumowując.

Gitara jak na swoją cenę nawet się wyrabia jednak w tej klasie można dostać coś lepszego. Jeśli zależy ci żeby był to klasyczny Stratocaster na 3 singlach to gitarka jest dla ciebie. Polecam tą gitarkę również w cenach używanych bo można ją dość tanio wyłapać (okolice 400-500zł).

Squier Affinity Stratocaster RW MTR, 6.7 out of 10 based on 23 ratings
No votes yet.
Please wait...

Zapisz się do newslettera

* indicates required Email * Imię Nazwisko
Squier Affinity Stratocaster RW MTR
Miniaturka gitary, wzmacniacza gitarowego lub efektu to obrazek PNG z przezroczystym tłem, maksymalne rozmiary 150px x 70px
Skopiuj kod BBcode i wklej do stopki forum:
Skopiuj kod HTML i wklej na stronę:

Jaka jest Twoja opinia o Squier Affinity Stratocaster RW MTR?Zapisz się do newslettera

* indicates required Email * Imię Nazwisko