Wzmacniacz Vox Valvetronix VT40+

VN:F [1.9.14_1148]
Brzmienie
Jakość wykonania
Wygląd
Komfort grania
Cena do jakości
Rating: 8.3/10 (20 votes cast)

Wzmacniacz jest świetny jak na jego cenę. Piękny clean, dużo różnych brzmień. Każdy znajdzie coś dla siebie. Przesterowane brzmienia są dobre, ale Super Death Metalowe brzmienie nie będzie najlepsze. Najlepiej przester spisuje się do hard-rocka. Efekty dobre, 3 rodzaje reverbu. 8 kanałów na których można zapisać brzmienia sprawia, że wzmak jest funkcjonalny. Do tego 99 różnych zapisanych już brzmień. Gotowe ustawienia dla 33 piosenek. Jak na 10 calowy głośnik wzmacniacz jest bardzo głośny. Wzmacniacz posiada gałkę poziomu mocy, dzieki której ustawiamy jaką ma mieć moc (Do 60 W). Polecam wszystkim! /DarkKing307

Vox Valvetronix VT40+, 8.3 out of 10 based on 20 ratings
No votes yet.
Please wait...

Zapisz się do newslettera

* indicates required Email * Imię Nazwisko
Vox Valvetronix VT40+
Miniaturka gitary, wzmacniacza gitarowego lub efektu to obrazek PNG z przezroczystym tłem, maksymalne rozmiary 150px x 70px
Skopiuj kod BBcode i wklej do stopki forum:
Skopiuj kod HTML i wklej na stronę:

Wzmacniacz Vox Valvetronix VT40+ opinie

 1. Co tu dużo mówić. Ten wzmacniacz to synonim słowa “wszechstronność”. Mnóstwo przeróżnych barw, efektów, co najważniejsze naprawdę dobrej jakości co przy takiej liczbie bajerów jest zazwyczaj dość rzadkie. Właśnie ta dobra jakość i wszechstronność czynią ten piec najlepszą moim zdaniem propozycję do 1000 złotych, i jedną z najlepszych w ogóle dziś dostępnych pozycji na rynku cyfrowych wzmacniaczy. Jedyne do czego można się przyczepić to brak 12-calowego głośnika, ale nie oznacza to że wbudowana 10-tka nie spełnia swojej roli, wręcz przeciwnie ;)
  Moc mimo iż duża, bo 60W to nie przelewki to wzmacniacz spokojnie spełni rolę domowego źródła inspiracji podczas ćwiczeń. A wszystko dzięki za sprawą pokrętła Power Level. Z owych 60W możemy zejść nawet do okolic 1W i grać nikomu nie wadząc zachowując pełnię brzmienia. Na próbach i mniejszych występach z zespołem również spokojnie da radę.
  Reasumując wzmacniacz genialny w stosunku do ceny i odkrywanie jego wszystkich możliwości zapewnia kupę świetnej zabawy.

  No votes yet.
  Please wait...
  VA:F [1.9.14_1148]
  Rating: +4 (from 4 votes)
  • No niestety mam odmienne zdanie. Brak głosnika 12″ daje się odczuć podczas każdej gry
   Nawet na małej scenie. Nie da się oszukać fizyki, pomimo cyfrowego modelingu, wzmacniacz pozostaje w tyle. Mam porównanie z poprzednikiem Fenderem Princetonem na 12″ głośniku, jego pełnia i brzmienie kasowała wszystkie niepotrzebne bajery, którymi naszpikowany jest ten piecyk.
   No może dobry jest do ćwiczeń w zaciszu domowym i nic poza tym,
   Pozdrawiam, nie zadowolony właściciel Voxa 40+ którego próbuję sprzedać od ub. roku bez skutku.

   No votes yet.
   Please wait...
   VA:F [1.9.14_1148]
   Rating: 0 (from 0 votes)

Jaka jest Twoja opinia o Vox Valvetronix VT40+?Zapisz się do newslettera

* indicates required Email * Imię Nazwisko