Gitara elektryczna Samick AV3 CS

VN:F [1.9.14_1148]
Brzmienie
Jakość wykonania
Wygląd
Komfort grania
Cena do jakości
Rating: 7.4/10 (46 votes cast)
Samick AV3 CS, 7.4 out of 10 based on 46 ratings

Zapisz się do newslettera

* indicates required Email * Imię Nazwisko
Samick AV3 CS
Miniaturka gitary, wzmacniacza gitarowego lub efektu to obrazek PNG z przezroczystym tłem, maksymalne rozmiary 150px x 70px
Skopiuj kod BBcode i wklej do stopki forum:
Skopiuj kod HTML i wklej na stronę:

Gitara elektryczna Samick AV3 CS opinie

 1. Świetna gitara w swojej półce cenowej. Generalnie ma najwygodniejszy gryf na jakim było mi dane grać. Niedoceniana na rynku marka gitar. Jest naprawdę świetnie wykonana, do niczego nie sposób się przyczepić. Brzmienie ciepłe i powiedziałbym że bardzo lespaulowskie. Bliżej mu do Lp-ka niż np. Vintage 100. Kompletnie nie rozumiem skąd koleżanka miała problem ze strojeniem, u mnie ucieka czasami G przy mocniejszych bendingach a poza tym to praktycznie nie muszę dostrajać. W zasadzie tylko jeden minus – progi dosyć szybko się ścierają. Szczerze polecam szczególnie początkującym.

  VA:F [1.9.14_1148]
  Rating: +1 (from 1 vote)
 2. Gitara idealna wręcz! Bije na łeb jakieś Epiphony, Vintage czy Squier. Genialna elektronika, pick upy z Gibsona, piękny wygląd, wygodny gryf, mocne a zarazem delikatne brzmienie i długi sustain! Jedyna wada: Farbyczne struny…ale po wymianie, ideał! Mam trzy Samicki: AV1, AV3 i AV7, ale ten jest moim ulubionym! Bije na głowe nawet niektóre Gibsony! Polecam wszytkim początkującym, średniozaawansowanym i zawodowcom. Gitara – Marzenie! A tola89, prawdopodobnie wadliwy model. Na 16 ogrywanych tylko jeden nie trzymał stroju, ale to ze względu na to, iż był przechowywany w potwornych warunkach!

  VA:F [1.9.14_1148]
  Rating: +2 (from 4 votes)
 3. Powiem tak.
  to wiosło pożyczyłam na jakieś półtora miesiąca od kumpla (bo nową sobie sprawił a ja jeszcze nie miałam).
  I tyle o tej gitarze powiem że za nic nie trzyma stroju (nawet po wymianie strun i prawidłowym niemalże przez profesjonaliste założeniu nowego kompletu).
  Tyle co dźwięk na moim Peaveyu był całkiem fajny ale tylko na cleanie.
  Może i jakiś wadliwy model w co wątpie troche ale jakoś nie szczególnie bym ją poleciła zwłaszcza początkującym.PODOBNO za tą cenę można kupić coś lepszego.

  VA:F [1.9.14_1148]
  Rating: -2 (from 4 votes)
  • Dziwi mnie ta opinia, mam AV3 i nie mam absolutnie żadnych problemów ze strojem. Probelmy mogą się pojawiać, jeśli ktoś nie dba o gitarę albo przechowuje ją w różnych warunkach (niewłaściwa temperatura i wilgotność). Ciężko kupić coś lepszego w cenie AV3. Pozdrawiam

   VA:F [1.9.14_1148]
   Rating: +4 (from 6 votes)

Jaka jest Twoja opinia o Samick AV3 CS?

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.Zapisz się do newslettera

* indicates required Email * Imię Nazwisko